Zioła w diecie
poradnia żywieniowa
Zioła w diecie

Na jakie zioła w diecie warto zwrócić uwagę? Zioła w diecie nie tylko poprawiają smak potraw, ale też dzięki wysokiej zawartości aktywnych składników mają wpływ na działanie naszego organizmu….

więcej »
Dietetyczne porady świąteczne
poradnia żywieniowa
Dietetyczne porady świąteczne

Dietetyczne porady świąteczne – co zrobić, żeby wigilia była lekka? Jak „odchudzić” wigilijne potrawy, by mogły je zjeść również osoby będące na diecie?

więcej »
dieta-wspierajaca-prace-mozgu
dietetyk wyszków
Dieta wspierająca pracę mózgu

Zdrowe jedzenie – sprawne myślenie – czyli jakie produkty należy spożywać aby poprawić pamięć, koncentrację, aby nauka
przychodziła szybciej i bardziej wydajnie?

więcej »
jak kontrolować głód
poradnia żywieniowa
Jak kontrolować głód?

Aby skutecznie chudnąć pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę do kontrola nad  głodem. Kiedy będziesz potrafił/ potrafiła nad nim zapanować, cały proces utraty masy ciała będzie przebiegał skutecznie i sprawnie .

więcej »
odpowiednie-nawodnienie-organizmu
poradnia żywieniowa
Nawodnienie – dlaczego jest tak ważne?

O prawidłowym nawodnieniu organizmu należy pamiętać zawsze. 

W ciepłe i słoneczne dni , oczywiście jesteśmy bardziej narażeni na odwodnienie, dlatego musimy szczególnie myśleć w tym czasie o wodzie. 

więcej »
dieta
Zapotrzebowanie energetyczne

Określenie swojego zapotrzebowania kalorycznego to jeden z pierwszych kroków do skutecznej zmiany swojej masy ciała, niezależnie czy naszym celem jest redukcja, czy też przybranie na wadze

Na nasze dzienne zapotrzebowanie składa się wiele czynników m.in. wzrost, wiek, waga, aktywność fizyczna, stan zdrowia, rodzaj spożywanych posiłków i rodzaj wykonywanego zawodu.

więcej »
dietetyk wyszków
Wielkanocny poradnik dietetyczny

Z myślą o wszystkich propagujących zdrowy styl odżywiania się, przygotowałam ten poradnik. Znajdziesz w nim mnóstwo ciekawych przepisów na wielkanocne potrawy oraz całą listę dietetycznych zamienników do tradycyjnych produktów spożywczych.

więcej »

Czas na zmiany!

Skontaktuj się już dziś