dietetyk-wyszkow

Wspólnie osiągniemy założone cele !

Jestem Absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Wykształcenie to pozwoliło mi uzyskać obszerną wiedzę, związaną nie tylko z zagadnieniami dietetycznymi,
ale z szeroko pojętą wiedzą o żywności i żywieniu, m.in. o produkcji żywności i procesach technologicznych. Znajomość tych wszystkich zagadnień pozwala mi na kompleksowe podejście do tematu żywienia człowieka.  Poradnię prowadzę od 2013 roku. Swoją wiedzę poszerzam w trakcie szkoleń, seminariów prowadzonych przez renomowane firmy i instytucje.

Moim celem jest praca nad ukształtowaniem właściwych nawyków żywieniowych wśród swoich podopiecznych, a także pomoc w ustaleniu odpowiedniego odżywiania w chorobach dietozależnych.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala osiągać każdorazowo sukces osobom korzystającym z moich porad. Optymistycznie, a zarazem z dużą dozą rozsądku, podchodzę do wszystkich problemów dietetycznych swoich pacjentów, również tych najtrudniejszych do rozwiązania. Daje motywację do działania i zarażam zdrowym stylem życia oraz swoją pogodą ducha.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad spotkaniem ze mną, bądź pewien, że dołożę wszelkich starań, aby nasze spotkania były dla Ciebie receptą i szansą na zdrowe życie. W trakcie terapii nigdy nie zostaniesz sam. Możesz liczyć, że oprócz wiedzy którą Ci przekaże, otrzymasz także wsparcie oraz wzmocnienie motywacji do działania.

Czas na zmiany!

Skontaktuj się już dziś

poradnik sniadaniowy

NOWOŚĆ! EBOOK
Praktyczne przepisy na szkolne śniadanie dla Twojego dziecka.