dietetyk-wyszkow

Wspólnie osiągniemy założone cele !

Jestem Absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Wykształcenie to pozwoliło mi uzyskać obszerną wiedzę, związaną nie tylko z zagadnieniami dietetycznymi,
ale z szeroko pojętą wiedzą o żywności i żywieniu, m.in. o produkcji żywności i procesach technologicznych. Znajomość tych wszystkich zagadnień pozwala mi na kompleksowe podejście do tematu żywienia człowieka.  Poradnię prowadzę od 2013 roku. Swoją wiedzę poszerzam w trakcie szkoleń, seminariów prowadzonych przez renomowane firmy i instytucje.

Moim celem jest praca nad ukształtowaniem właściwych nawyków żywieniowych wśród swoich podopiecznych, a także pomoc w ustaleniu odpowiedniego odżywiania w chorobach dietozależnych.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala osiągać każdorazowo sukces osobom korzystającym z moich porad. Optymistycznie, a zarazem z dużą dozą rozsądku, podchodzę do wszystkich problemów dietetycznych swoich pacjentów, również tych najtrudniejszych do rozwiązania. Daje motywację do działania i zarażam zdrowym stylem życia oraz swoją pogodą ducha.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad spotkaniem ze mną, bądź pewien, że dołożę wszelkich starań, aby nasze spotkania były dla Ciebie receptą i szansą na zdrowe życie. W trakcie terapii nigdy nie zostaniesz sam. Możesz liczyć, że oprócz wiedzy którą Ci przekaże, otrzymasz także wsparcie oraz wzmocnienie motywacji do działania.

Czas na zmiany!

Skontaktuj się już dziś